购买 TQL820CA14V50-RLG | TQL820CA14V50-RLG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TQL820CA14V50-RLG
TQL820CA14V50-RLG
TQL820CA14V50-RLG
仅供参考
零件编号 TQL820CA14V50-RLG
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 200MA, LOW-IQ 40A LOW-DROPOUT RE
送货服务
TQL820CA14V50-RLG参数
类别集成电路(IC) - PMIC - 稳压器 - 线性
封装-
ECAD
系列-
输出配置Positive
输出类型Fixed
监管机构数量1
电压 - 输入(最大值)50V
电压 - 输出(最小/固定)5V
电压 - 输出(最大值)-
电压降(最大值)0.34V @ 200mA
电流 - 输出200mA
电流 - 静态(Iq)77 µA
电流 - 电源(最大)-
PSRR59dB (100Hz)
控制功能Enable, Reset, Watchdog
保护功能Over Current, Over Temperature
工作温度-40°C ~ 125°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
供应商设备包14-TSSOP-EP
TQL820CA14V50-RLG Packaging
Insepction
TQL820CA14V50-RLG FAQ
  • 1. How to order TQL820CA14V50-RLG on Heisener?
  • 3. Are the TQL820CA14V50-RLG price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TQL820CA14V50-RLG?
TQL820CA14V50-RLG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。